Geri
new_services

Toplu Taşımada Maske Kullanma Zorunluluğu

  İl Hıfzısıhha Kurulu Bursa genelindeki tüm araçlara, maskesiz binişi yasakladı. Sosyal medya üzerinden açıklama yapan Büyükşehir Belediyesi de toplu ulaşım araçlarına maskesiz yolcu alınmayacağını hatırlatarak, maskesi olmayan kişilerin, dağıtım noktalarından teminde bulunabileceğini söyledi.

  Büyükşehir Belediyesi yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Maske üretim atölyemizde her gün 10 bin adet maske üreterek hem sağlık çalışanlarımızın hem de halkımızın maske ihtiyacını karşılıyoruz. Ancak takdir edersiniz ki maske tüketimi oldukça fazla seviyededir. Bu manada Bursalı hemşehrilerimizin anlayışını istirham ediyoruz.” Büyükşehir’in maske dağıtım noktaları ise şu şekilde: “Acemler, Beşyol, Ertuğrulgazi, Heykel ve Teleferik otobüs durakları ile Arabayatağı, Osmangazi ve Küçük Sanayi Bursaray istasyonları.

  Kaynak: olay.com.tr

  Siz Yola Çıkın, Gerisini Moovit’e Bırakın!

  Şehrinizdeki tüm toplu taşıma hatlarını Moovit’te “Hatlar” sekmesinde bulabilirsiniz, otobüs, metro, metrobüs, tramvay, vapur… Sık kullandıklarınızı favorilerinize ekleyip, değişikliklerden anında haberdar olabilirsiniz.

  Bunlara da göz atın:

  A noktasından B noktasına nasıl yol tarifi alınır

  Bir hattın detaylarını kontrol et

  Yakındaki Duraklar & Yaklaşan Hatların Varış Saatleri

  Bir Hattın Durumunu Kontrol Et

  *****

  Değişikliklerden etkilenebilecek sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın!

  Önceki