Gerard; Kendini Adama Hikayesi

July 27, 2017

  Gerard RESIZED (2)

  Gerard kendini toplum hizmetine adamanın bir numaralı örneği. Mooviter Topluluğu’na katkılarının yanı sıra, Barcelona Cicle de l’Aigua (BCASA) için de çalışıyor. BCASA, Barselona’nın su sistemlerini yönetir. İşi itfaiye araçlarına su temin etmekten, Barcelona’nın dünyaca ünlü Montjuïc gibi süs çeşmelerinin huşu içinde akmasını sağlamak için su sağlamaya kadar her şeyi kontrol etmesini gerektiriyor. Gerard işyerinde olmadığı zaman şehir dışına çıkmaktan ve dağ bisikletine binmekten hoşlanıyor. Ayrıca, kendisini bir Whovian (bir Dr. Who meraklısı) olarak görüyor – başka Whovianlar var mı aramızda?

  Birkaç yıl önce topluluğa katılma fırsatı hakkında bir bildirim aldıktan sonra Moovit’e başladı. İlk projesini, yerel transit ajanslardan birinin saatlerini düzeltmeye yardımcı olarak Barselona’da gerçekleştirdi. Gerard ilk projesinden bu yana Tarragona, Lleida, Madrid ve Valencia’ya ve diğer birçok şehre yardımcı oldu.

  Gerard’ın Mooviter Topluluğuyla ilgili en sevdiği şey, diğer elçilerle buluşup iş birliği yapmak. Bu sebeple birçok elçinin Barbados’u haritalandırmak için uzaktan iş birliği yaptığı Moovit Without Borders projesine katıldı. Moovit Without Borders, toplu taşımanın olduğu ama yolcular için teknolojik entegrasyonun biraz eksik olduğu dünyanın bazı bölgelerinde ulaşımı iyileştirilmeye yardımcı olmak için oluşturulan bir girişimdir.
  Gerard’ın Moovit’le olan işbirliğinden gurur duyması, birden fazla TV programında yer aldı. Geçen yıl, Madrid’teki Mooviter Ambassador Meet-Up sırasında Gerard, diğer elçilerMarcos ve Patricia’nın yanında İspanya’nın ulusal kanallarından biri olan TV 3’e konuk oldu.Yerel toplu taşıma araçlarını geliştirme konusundaki tutkusunu paylaştı ve Edtör’ü kullanarak tüm izleyicilere ne kadar olay olduğunu gösterdi. Onların TV’de yer alması uygulama kullanımında ve organik yeni kullanıcılarda artışa neden oldu.

  Editörde yaptığı haritalamanın yanı sıra Moovit’i ulusal ölçekte tanıtıyor ve İspanya’daki Mooviter sayısını arttırmaya odaklanıyor. Yeni topluluk üyelerini destekliyor ve nasıl haritalama yapacaklarını, ihtiyaç duydukları verileri nereden bulacaklarını ve mevcut verilerin nasıl geliştirileceğini öğrenmelerinde onlara yardımcı oluyor. Tüm katkıları için teşekkür ederiz Gerard!

  ______________________________________________________________________________________________________________________________________

  Previous