Geri

Hattınızı Haritadan Kolayca Takip Edin

September 24, 2019

  Hattınızın ne zaman beklediğiniz durağa yaklaştığını bilmek, toplu taşıma kullanmanın önemli bir parçası. Dünyanın dört bir yanındaki yüzlerce şehirde, araçlara takılı olan GPS cihazlarına bağlanarak Gerçek Zamanlı saatleri (uygulama genelinde yeşil olarak görüntülenen) sağlıyoruz. Tabii ki, gerçek zamanlı saatlerin tahminini daha da iyileştirmek için tarihsel trafik düzenini hesaba katıyoruz. Birçoğunuz varış zamanlarını göstermenin yeterli olmadığını ve zamanınızı daha iyi planlamak için araçların yerlerini haritada görmek istediğinizi söylediniz. Öyleyse daha fazla beklemeyin – Haritadaki Hatlar burada! Basitçe Hat Ayrıntıları ekranını veya Canlı Yol Tarifi ekranını açın ve küçük simgelerin araçların haritada ilerleyişini göstermesini izleyin.

  Hat Ayrıntıları ekranında

  Hat Ayrıntıları ekranında, araçların konumunu hem durak sırasına göre hem de haritadaki konumuna göre görüntüleriz. Harita görünümüne göz atmak için, sadece ekranın sağ üst köşesinde bulunan harita simgesine dokunun (veya aşağı kaydırın).

  Canlı Yol Tarifi ekranında

  Güzergahınızı seçtikten sonra hedefinize adım adım yol tarifleri almak için “Git” e tıklayın, hattınızı Canlı Yol Tarifi ekranında izleyebilirsiniz.Unutmayın, Haritadaki Hatlar yalnızca gerçek zamanlı varışları olan hatlar için çalışır.

  Önceki