חזרה

אוטובוסים בין עירוניים ישובו לפעילות בסופי שבוע

October 20, 2020

נוסעים יקרים, 

אספנו עבורכם מספר עדכונים חשובים שכדאי להכיר 👇

🚍 אוטובוסים בין עירוניים ישובו לפעול גם בסופי שבוע

החל מסוף השבוע הקרוב (23-24.10) קווי האוטובוסים הבין עירוניים שפעילותם הופסקה במהלך תקופת הסגר האחרון, ישובו לפעילות מלאה גם בסופי שבוע. קווים אלו כוללים את הקווים הפועלים בין תל אביב לנתב”ג וכן את הקווים אל המקומות הקדושים – הכותל המערבי, קבר רחל, קבר שמואל, הר הזיתים והר מירון.


🎓 קווים למוסדות חינוך וקווי אקדמיה – לא יפעלו עד לחזרה ללימודים

קווי האוטובוסים המסיעים תלמידים למוסדות החינוך וקווי האקדמיה, לא ישובו לפעול בשלב זה.


🚆 רכבת ישראל ממשיכה לפעול בימים ראשון – חמישי ללא סופי שבוע

רכבת ישראל תמשיך לפעול במתכונתה הנוכחית – בימים א’ עד ה’ בין 05:00 (בקירוב) – 22:00 (בקירוב). תחנות נתב”ג, ירושלים (מלחה), רעננה (מערב ודרום), הוד השרון (סוקולוב) וכפר סבא (נורדאו) לא ייפתחו בשלב זה.

כמו כן, ברכבת ישראל יש להנפיק מראש שובר כניסה לטובת כל נסיעה. את כל הפרטים בנוגע להנפקת שובר הכניסה לרכבת ניתן למצוא כאן.


📋 הנחיות תחבורה ציבורית כלליות

  • שעות פעילות – בימי חול, התחבורה הציבורית תפעל עד 22:00 ובמוצאי שבת עד חצות
  • 50% תפוסה  מספר הנוסעים בכל אוטובוס יוגבל ל-50% באופן הבא: באוטובוסים עירוניים – 32 נוסעים, באוטובוסים בין-עירוניים – 30 נוסעים ובאוטובוסים מפרקיים – 50 נוסעים
  • תשלום על נסיעות באוטובוסים, התשלום במזומן הופסק למעט בקרב תושבי יו”ש, מלווי עיוורים ואזרחים ותיקים. מלבד אוכלוסיות אלה, התשלום על נסיעות יתבצע באמצעות כרטיס רב קו שנטען מראש. ברכבת ישראל, ניתן לבצע תשלום על נסיעות באמצעות טעינת רב קו מראש באתר רכבת ישראל/בקופות התחנה או במזומן בקופות התחנה

אנו מזכירים כי בהתאם להנחיות משרד הבריאות והתחבורה, יש להקפיד על עטיית מסיכת פנים בכל נסיעה ולהימנע מנסיעה בתחבורה הציבורית במקרים של תסמיני מחלה.

לנוחיותכם, Moovit מעודכנת בכל השינויים האחרונים המפורסמים על ידי משרד התחבורה והחברות המפעילות.

 

נסיעה נעימה ובטוחה 🙂 

צוות Moovit

קודם