חזרה

עדכונים מרכזיים בתחבורה הציבורית

November 18, 2020

נוסעים יקרים,

אספנו עבורכם מספר עדכונים חשובים שכדאי להכיר בתחבורה הציבורית 👇

🚧 עדכוני תנועה מרכזיים 

תל אביב: סגירת רחוב בוגרשוב לכיוון מזרח לצורך עבודות תשתית. קווי אוטובוסים העוברים במקטע זה ישנו את מסלולם בהתאם. 

ראשון לציון: רחוב נחמיה, בקטע מלאכי – אריק איינשטיין/העלייה, בשני הכיוונים ממשיך להיות סגור לתנועה למשך כחודשיים. קווי אגד במקטע זה ישנו את מסלולם בהתאם.

בת ים: רחוב רוטשילד, בקטע הרצל-בלפור בכיוון הנסיעה למזרח ממשיך להיות חסום לתנועה עד להודעה חדשה.

רחובות: החל מיום ראשון הקרוב ה-22/11 יופעלו קווים חדשים בעיר מ/אל תחנת הרכבת. מספרי הקווים: 8, 9 ו-12א’. לוחות הזמנים והמסלולים יהיו זמינים ב- Moovit בסמוך למועד השקתם.

טבריה: עקב עבודות בכביש ברחוב המגינים בעיר, הרחוב ייסגר למשך כחודש ימים וקווי סופרבוס שרגילים לעבור במקום ישנו את מסלולם בהתאם.


🏖️ נוסעים לאילת? 

החל מה-18/11, יופעל מתווה ‘אי תיירות ירוק’ במתחם מלונות ים המלח ובאילת. במסגרת ההנחיות, כל נוסע המבקש להגיע לאזורים אלו, מתבקש להצטייד באישור בדיקת קורונה בתוקף או בפטור, על פי חוק. מומלץ לעקוב אחר העדכונים המתפרסמים בנושא.


📋 הנחיות תחבורה ציבורית כלליות

  • שעות פעילות – בימי חול ובמוצאי שבת מרבית קווי התחבורה הציבורית (למעט רכבת ישראל במוצאי שבת) פועלים עד לסוף השירות. רכבת ישראל ממשיכה לפעול בימים א’-ה’ בלבד
  • 50% תפוסה – מספר הנוסעים בכל אוטובוס מוגבל ל-50% באופן הבא: באוטובוסים עירוניים – 32 נוסעים, באוטובוסים בין-עירוניים – 30 נוסעים ובאוטובוסים מפרקיים – 50 נוסעים
  • תשלום על נסיעות – באוטובוסים, התשלום במזומן הופסק למעט בקרב תושבי יו”ש, מלווי עיוורים ואזרחים ותיקים. מלבד אוכלוסיות אלה, התשלום על נסיעות יתבצע באמצעות כרטיס רב קו שנטען מראש. ברכבת ישראל, ניתן לבצע תשלום על נסיעות באמצעות טעינת רב קו מראש באתר רכבת ישראל/בקופות התחנה או במזומן בקופות התחנה

אנו מזכירים כי בהתאם להנחיות משרד הבריאות והתחבורה, יש להקפיד על עטיית מסיכת פנים בכל נסיעה ולהימנע מנסיעה בתחבורה הציבורית במקרים של תסמיני מחלה.

לנוחיותכם, Moovit מעודכנת בכל השינויים האחרונים המפורסמים על ידי משרד התחבורה והחברות המפעילות.

 

האם המידע היה שימושי עבורך? נשמח לקבל ממך משוב והצעות לשיפור כאן

 

נסיעה נעימה ובטוחה 🙂

צוות Moovit

קודם