Turkey:
Public Transportation Updates

Bu Hafta İstanbul’dan Haberler

SCOOTER HIZ SINIRI 5 İLÇEDE 12.5 KM/SAAT OLDU İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) kararı ile yaya sirkülasyonunun yoğun olduğu 5 ilçede ‘Kadıköy, Şişli, Beşiktaş, Beyoğlu, Fatih’, 20 km/saat olan e-scooter hız sınırı 12.5 km/saat olarak aşağı çekildi….

45. İSTANBUL MARATONU PAZAR GÜNÜ KOŞULACAK! KAPALI YOLLARA DİKKAT!

45. İstanbul Maratonu nedeniyle, 5 Kasım Pazar günü 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Avrasya Tüneli başta olmak üzere, saat 06.00 – 15.30 arası bazı yollar trafiğe kapatılacak! Maratona katılanlar için yarış günü İBB’ye ait tüm toplu taşıma araçları ücretsiz olacak….

Bu Hafta İstanbul’dan Haberler

BEŞYOL METROBÜS İSTASYONU VE ÜST GEÇİDİ YENİLENİYOR Küçükçekmece’de riskli durumda bulunan Beşyol Yaya Üst Geçidi yenileme çalışmaları 3 Kasım Cuma günü 00.00’da (Cumayı Cumartesiye bağlayan gece) başlatılıyor. İş kapsamında, mevcut yaya üst geçidi kaldırılacak ve yeni üst geçit inşa edilecek….

Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun 🇹🇷

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı iki gün sürecek ücretsiz etkinliklerle kutlayacak. İBB’nin sorumluluğundaki tüm toplu ulaşım araçları ile İstanbulkart’a entegre olan deniz motorlarında da ulaşım 24 saat boyunca ücretsiz olacak. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı itibariyle özel günlerde sunulan…

2 Ekim Tarihi İtibariyle Yeniden Faaliyete Geçen İETT Hatları

Yaz döneminde pasif hale getirilen İETT hatları bugün (2 Ekim) yeniden faaliyete geçiyor, mevcut hatların sefer sayıları artıyor. 15TA –  TÜRK ALMAN ÜNİVERSİTESİ / KAVACIK KM45 – MALTEPE Ü. – KÜÇÜKYALI METRO / MARMARA Ü. KM28 – OKAN Ü. –…
Page 1 of 82