Geri
New Services LP

Sık Kullandığınız Hatlarda Artık Hiç Bir Değişikliği Kaçırmayın!

October 17, 2019

  Her gün işe veya okula gitmek için beklediğiniz otobüsün güzergahı veya saati değiştiği için hiç geç kaldığınız oldu mu? Veya durağa kadar yürüyüp, durağın yerinin değiştiğini gördünüz mü? Metroda arıza çıkıp bir süre sefer yapılamaması veya vapur seferlerinin fırtına yüzünden iptal edilmesi, geçit töreni yüzünden yolun kapatılması… Toplu taşıma kullanan herkesin en az bir kere başına gelmiş benzer birçok  şey sayabiliriz.

  Moovit’te mottomuz toplu taşıma deneyiminizi olabildiğince sorunsuz hale getirmek. Bunun için şehrinizdeki toplu taşıma operatörlerinin duyurduğu değişiklikleri uygulamada “Servis Bildirimleri” veya “Hatlar” sekmesinde sizinle paylaşıyoruz.

  Ama sık kullandığınız bir hatta veya durakta bir değişiklik olduğunda anında haberdar olmak için Favoriler’e eklemeyi unutmayın!

  Sık kullandığınız hatları favorilere eklemek çok kolay.

  Hatlar sekmesinde en çok kullandığınız hattı arayın.

  favoriler

   

  Sağ üst köşedeki yıldıza tıklayın

  favori_ekleme

  Eğer bu hattı sık kullandığınız belirli bir durak varsa, Favoriler sekmesinde varış saatini direkt görmek için durağınızı seçin. Hepsi bu kadar!

  favori_hatlar

  Siz Yola Çıkın, Gerisini Moovit’e Bırakın!

  Şehrinizdeki tüm toplu taşıma hatlarını Moovit’te “Hatlar” sekmesinde bulabilirsiniz, otobüs, metro, metrobüs, tramvay, vapur… Sık kullandıklarınızı favorilerinize ekleyip, değişikliklerden anında haberdar olabilirsiniz.

  Bunlara da göz atın:

  A noktasından B noktasına nasıl yol tarifi alınır

  Bir hattın detaylarını kontrol et

  Yakındaki Duraklar & Yaklaşan Hatların Varış Saatleri

  Bir Hattın Durumunu Kontrol Et

  *****

  Değişikliklerden etkilenebilecek sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın!

  Önceki