עוברים לשלם עם Moovit בתחבורה הציבורית

חזרה

כל העדכונים ששווה להכיר בתחבורה הציבורית השבוע 👇

January 12, 2022

נוסעים יקרים,

אספנו עבורכם מספר עדכונים מרכזיים שכדאי להכיר בתחבורה הציבורית לשבועות הקרובים.

🚆 תחנת הרכבת נתב”ג תאפשר עליית נוסעים החל מיום שלישי ה-11 בינואר

בהתאם להנחיית משרד התחבורה, תחנת הרכבת בנתב”ג נפתחה החל מיום שלישי, ה-11 בינואר ומתאפשרת בה עליית נוסעים בה לכלל הרכבות. 

🚈 שינויים בתנועת הרכבת קלה בירושלים החל מיום חמישי ה-13 בינואר

לקראת הגעת קרונות חדשים ושיפור תדירות זמני הנסיעה בקו האדום, יתבצעו עבודות תשתית בתחנות הרכבת הקלה לטובת חיבור הארכות הקו האדום והקו הירוק בירושלים. בשל כך תבוצע הפסקת פעילות חלקית בשירותי הרכבת הקלה במספר מקטעים.

לטובת הנוסעים יפעיל משרד התחבורה קווי אוטובוס משלימים, שיחליפו את הרכבת הקלה במקטעים הסגורים.

להלן שינויי השירות הצפויים:

בין התאריכים 16-19.1, החל משעה 20:30 לא יתקיים שירות רכבות בין התחנות שער שכם והר הרצל בשני הכיוונים.

בין התאריכים 13-21.2, החל משעה 21:00 לא יתקיים שירות בין התחנות גבעת התחמושת והתחנה המרכזית בשני הכיוונים.

בין התאריכים 20.1-12.2, החל משעה 21:00 לא יתקיים שירות רכבות בין התחנות שער שכם והתחנה המרכזית בשני הכיוונים.


🚌 חברת ‘תנופה’ החלה לפעול באזור השומרון והסביבה

החל מיום שישי, ה-31 בדצמבר 2021, חברת ‘תנופה’ מחליפה את חברת ‘אפיקים’ בהפעלת קווי האוטובוסים באשכול שומרון. את כל המידע אודות לוחות הזמנים והמסלולים ניתן למצוא באמצעות לשונית ‘קווים’ על ידי הזנת הביטוי ‘תנופה’ או במוקד שמספרו 8797*.


🚌 ברוכה הבאה לנתניה, חברת ‘אקסטרה’!

החל מה-7 בינואר 2022, חברת אקסטרה החלה להפעיל שירותי תחבורה ציבורית בנתניה. את כל המידע אודות לוחות זמנים ומסלולי הקווים ניתן למצוא באמצעות לשונית ‘קווים’ על ידי הזנת הביטוי ‘אקסטרה’ או במוקד שמספרו 6747*.


🛣 נתיב תחבורה ציבורית חדש בדרך השלום

החל מיום שלישי ה-13 בינואר, החל לפעול נתיב בלעדי לתחבורה הציבורית בדרך השלום באורך של כקילומטר וחצי, אשר יקצר משמעותית את זמן הנסיעה בו. הנת”צ יפעל בימים א’-ה’ בשעות 07:00 עד 19:00 וביום שישי בשעות 07:00 עד 19:00. לצדו יישארו שני נתיבים לרכב הפרטי לכיוון מערב.

הוא יסומן לאורך דרך השלום, מרחוב עודד על גבול רמת גן ועד לרחוב יגאל אלון שבתל אביב-יפו לכיוון מערב, ויהיה חלק מציר העדפה מלא החוצה את לב המטרופולין מתל השומר במזרח, דרך דרך השלום, ומשם יתחבר לנת”צ המשכי שיבנה בקרוב בגבעת התחמושת כחלק מפרויקט אגן האיילון השלום, המשכו בנת”צ קפלן, דרך דיזנגוף ועד נמל תל אביב -מסוף רדינג.


אנו מזכירים כי בהתאם להנחיות משרד הבריאות והתחבורה, יש להקפיד על עטיית מסיכת פנים בכל נסיעה ובכל מתקן תחבורה ציבורית סגור. 

נסיעה נעימה ובטוחה 🙂

קודם