Geri

Moovit ile Tüm Toplu Taşıma Değişiklikleri Hakkında Güncel Kalmanın Yolları

March 25, 2020

Bu çalkantılı zamanlarda Moovit, sizin ve kullanıcılarımızın en güncel bilgilere ve toplu taşıma programlarına sahip olduğunuzdan emin olmak için gün boyunca çalışmaktadır. Programlarımızın güncel olmasını ve dünya çapında meydana gelen tüm dinamik değişikliklerin yansıtılmasını sağlamak için kullandığımız birçok aracımız vardır.

Tüm acil iletişimde, bütün değişikliklerden haberdar olmak için öncelikle Moovit’teki anlık bildirimlere izin verdiğinizden emin olun.

Sizi çok fazla push bildirimiyle bombardıman etmemeye dikkat ettiğimizden, güncellemeler için diğer uygulama içi kanallardan haberdar olabilirsiniz. Bunun için uygulamayı açtığınızda, ekranınızın alt kısmında güncellemeler içeren bir bar mesajı veya alternatif olarak tam ekran açılan pop-up mesajı arayın.

Moovit ayrıca uygulama içindeki çeşitli konumlarda servis bildirimleri toplar ve onları yayınlar. Şehriniz için olan tüm servis bildirimlerini yan menüden “Operatör Bildirimleri” ne tıklayarak kontrol edebilirsiniz. Belirli bir hat hakkında bilgi arıyorsanız, servis bildirimleri aynı zamanda hattın içinde de görüntülenir.

Hattın sağındaki simgeler etkin bir servis bildirimi olup olmadığını gösterir. Servis bildirimi olan bir hatta dokunduğunuzda servis bildirimi bölümündeki hat ayrıntılarının yanı sıra servis bildirimi ayrıntıları da gösterilir. (Bu sık sık kullandığınız bir hat ise, bu hat ile ilişkili gelecekteki servis bildirimleri hakkında push bildirimleri almak için de abone olabilirsiniz.)

 

Bu süre zarfında bir etki yaratıp topluluğunuza, başkaları için transit güncellemeye ve onları iyileştirmeye yardımcı olabilirsiniz. Bunun için de 500.000’den fazla gönüllüden oluşan topluluğumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Önceki