81. Büyük Atatürk Koşusu & Trafiğe Kapalı Yollar

December 27, 2016

  27 Aralık Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 97. yıl dönümü olması sebebiyle gerçekleştirilecek tören ve Büyük Atatürk Koşusu  için bazı yollar trafiğe kapalı olacak.

  • 11.00’de Kara Harp Okulu Komutanlığı 2 No’lu Nizamiye’den hareketle “Fevzi Çakmak Caddesi, Akdeniz Caddesi, Gençlik Caddesi-Anadolu Meydanı güzergahını takiben Anıtkabir 1 No’lu Nizamiye’de (Anadolu Meydanı) sona erecek “Atatürk Garnizon Koşusu’nda” başlangıç ve varış noktaları arasındaki gidiş istikameti, 10:45’den geçiş sonuna kadar araç ve yaya trafiğine kapalı olacak.
  • 13.15’te, Dikmen Keklikpınarı’nda yapılacak törende, Dikmen Caddesi üzerinden tören alanına gelen yol güzergahları, 12.55 den tören sonuna kadar araç trafiğine kapalı olacak.
  • 15:00 – 15:30 saatleri arasında Ankara Tren Garı önünden hareketle Cumhuriyet Bulvarı’nı takiben Ulus Atatürk Anıtı önünde sona erecek olan Seğmen Alayı Kortej Yürüyüşü için başlangıç/varış noktaları arasındaki yollar, gidiş istikametinin yürüyüş sonuna kadar kısa süreli olarak araç trafiğine kapatılacağı belirtildi.
  • 14.00’te, Dikmen Keklikpınarı’nda başlayıp Tren Garı önünde sona erecek olan 81. Büyük Atatürk Koşusu’nun yapılacağı, Dikmen Caddesi, Cevizlidere Caddesi, Türk Ocağı Caddesi, Akdeniz Caddesi, Gençlik Caddesi, Anadolu Meydanı güzergahında başlangıç/varış noktaları arasındaki yolların gidiş istikameti, 13.45’den itibaren geçiş sonuna kadar araç ve yaya trafiğine kapatılacağı duyuruldu.

  *****

  moovit_logo_header

   

  Toplu taşımayla ilgili en güncel haberler ve Moovit ipuçları için bizi takip edin!

  indir

  indir-1

   

  Previous