19 Mayıs Kutlamaları

Antalya’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Etkinlikleri

May 18, 2017

  Antalya’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında gerçekleştirilecek etkinlikleri aşağıda görebilirsiniz. Etkinlikler sırasında ulaşımda gecikmeler olabilir.

  Muratpaşa Belediyesi

  Antalya’da Muratpaşa Belediyesi’nde kutlamalar Konyaaltı varyantından başlayacak. Saat 19.00’da meşalelerle Cumhuriyet Meydanı’na yürüyüş gerçekleşecek.  Cumhuriyet Meydanı’nda devam edecek kutlamalarda ise sanatçı Onur Akın konser verecek.

  Döşemealtı Belediyesi

  Döşemealtı’nda ki Gençlik Haftası kutlamaları saat 19.00’da fener alayı yürüyüşü ile başlayacak. Yürüyüşün ardından ilçenin ilk kent meydanında ücretsiz halk konserinde Koray Avcı sahne alacak.

  Bisiklet Şenliği
  Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında 20 Mayıs Cumartesi günü ‘Sağlıklı Yaşam İçin Bisiklet Şenliği’ düzenlenecek. Saat 10.00’da Kent meydanında buluşacak bisiklet guruplarının yanı sıra her yaştan yüzlerce insan bisikletleriyle Belediye binası önünden Düzlerçamı mesire alanına kadar 10 kilometre pedal çevirecek.

  Antik Döşemeyol da doğa yürüyüşü
  Gençlik Haftası etkinlikleri 21 Mayıs Pazar günü doğa yürüyüşü ile sona erecek. Sabah 10.00’da belediye binası önünde bir araya gelecek doğa dostları araçlarla Kovanlık Mahallesi’nde ki antik döşemeyola geçecek. İlçeye adını veren aynı zamanda Yörüklerin göç yolu olarak da kullandığı döşemeyolda ki yürüyüşün yaklaşık 2 saat sürmesi ön görülüyor.

  ******

  Bu  haberi, değişikliklerden etkilenebilecek sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın!

  moovit_logo_header

   

  Toplu taşımayla ilgili en güncel haberler ve Moovit ipuçları için bizi takip edin!

  indir

  indir-1

   

  Previous