changes

Avni Tolunay ve Narenciye 15 gün trafiğe kapatılacak!

August 15, 2017

  Yağmur suyu çalışmaları nedeniyle Meydankavağı Mahallesi-Avni Tolunay Caddesi ile Narenciye Caddesi-Demircikara Mahallesi 1433 sokak kesişimi iki etap halinde 15 Ağustos Salı günü 15 gün süreyle trafiğe kapatılacak. Bu süreçte trafik, alternatif yollardan sağlanacak.

  BİRİNCİ ETAP 15-20 AĞUSTOS

  Yapılan açıklamada yağmur suyu çalışmalarının birinci etap kısmında Avni Tolunay Caddesi’nin kuzey aksında 15 Ağustos-20 Ağustos tarihleri arasında çalışma yapılacağı duyuruldu. Birinci etap altyapı çalışmaları süresince Sinanoğlu Caddesi istikametinden gelip Burhanettin Onat Caddesi istikametine gitmek isteyenlerin, 12. Cadde -1561 Sokak – Değirmenönü Caddesi güzergahını kullanarak ulaşım sağlayabilecekleri açıklandı.

  İKİNCİ ETAP 20-30 AĞUSTOS

  İkinci etap çalışmalarında ise Narenciye Caddesi ile Demircikara Mahallesi 1433 Sokak kesişiminde 20 Ağustos-30 Ağustos tarihleri arasında çalışma yapılacağı ve bu nedenle trafiğe kapatılacağı belirtildi. bu sürede Burhanettin Onat Caddesi istikametinden gelip Avni Tolunay Caddesi istikametine gitmek isteyenlerin; Narenciye Caddesi güney şeridinden Avni Tolunay Caddesi kuzey şeridine geçerek ulaşım sağlayabilecekleri bildirildi.

  Bu yolllardaki çalışmalar sebebiyle toplu ulaşımda aksamalar yaşanabilir.

  ******

  Arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın!

   

  Previous