bayram_seyahat

Bayramda Moovit ile Kolay Ulaşım

June 22, 2017

  Eğer haberlere göz attıysanız çoktan bayram için otobüs ve uçak biletlerinin tükenmiş olduğunu biliyorsunuzdur. İster kısa bir tatil kaçamağı olarak, ister ailenizle ve sevdiklerinize ayıracağınız bir zaman olarak değerlendirin, ülkemizde seyahat oranının en yüksek olduğu zamanlar bayramlar. Peki bayramda nasıl sorunsuz bir şekilde seyahat edebilirsiniz?

  Türkiye’de 15 şehirde en iyi toplu taşıma güzergahlarını keşfet!

  Eğer yurt içi bir tatile gitmeye karar verdiyseniz veya başka bir şehirdeki akrabalarınızı ziyaret ediyorsanız, bu çok da iyi bilmediğiniz şehirde terminalden veya hava alanından varış yerinize kadar Moovit yanınızda! Aklınız ulaşım konusunda rahat olduğunda tatilin keyfi bir kat daha artacak.

  Moovit’i kullanabileceğiniz şehirler:

  Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Düzce, Elazığ, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Muğla, Samsun, Şanlıurfa

  77 ülke ve +1400 şehri Türkçe gez dolaş!

  Eğer bayram için yurt dışı planları yaptıysanız Roma, Paris, Berlin, Atina, Budapeşte, Prag, Barselona, Londra, New York, Los Angeles, Sydney, Singapur ve Buenos Aires’in de dahil olduğu 1400’den fazla şehirde ve 77 ülkede güvenle seyahat edebilirsiniz. Yabancı bir ülkenin ulaşım sistemini anlamak zaten yeterince zor iken buna bir de kondüktörün söylediği şeyi çözmeye çalışmak eklenince kendinizi şehrin diğer ucunda bulabilirsiniz. Bunun yerine bildiğiniz Moovit’e güvenin ve kendi dilinizde adım adım yol tarifleri ile şehrin keyfini çıkarın. Hem de toplu taşıma kullanarak ulaşım için daha az para harcar ve bütçenizi unutulmaz anılar elde etmek için kullanabilirsiniz.

  Evim evim güzel evim!

  Eğer bu bayram evdeyseniz, şehrin sakinliğinden faydalanıp uzun zamandır gitmek istediğiniz yerlere gitmek için güzel bir fırsat olabilir. İnsanın kendi şehrinde turist gibi gezmesinin ne kadar zevkli olduğuna şaşıracaksınız! Hem Moovit’le kaybolma riski olmadan 🙂 Birçok şehirde yapılan toplu taşıma indirimleri de bütçenize biraz destek olacaktır.

  Bayramda ulaşım indirimleri şöyle;

  İstanbul %50 indirmli

  İzmir %50 indirimli

  Ankara Ücretsiz

  Konya İlk günü ücretsiz, 2. ve 3. günü %50 indirimli

  ******

  Herkese sevdikleriyle iyi bayramlar!

  Previous