Events LP

Beşiktaş-Leipzig Maçı Nedeniyle Bugün Trafiğe Kapalı Yollar ve Ulaşım Değişiklikleri

September 26, 2017

   

  Beşiktaş’ın bugün Vodafone Park Stadı’nda Leipzig ile oynayacağı UEFA mücadelesi için Beşiktaş’ta bazı yollar trafiğe kapalı olacak, raylı sistemler ve Marmaray seferleri 01:00’a kadar uzatılacak.

  Trafiğe Kapalı Yollar

  Bugün stat çevresindeki bazı yolların saat 16.45 itibariyle trafiğe kapatılacağı duyuruldu. Trafiğe kapatılacak yollar ve alternatif güzergahlar şöyle:
  “Stat arkası Gazhane Caddesi Süzer Plaza gerisinden Dolmabahçe istikametine akım gönderilmeyecek, akım Asker Ocağı Caddesi’ne verilecektir. Gümüşsuyu MKE önünden kapama yapılarak, akım Dolmabahçe istikametine verilmeyecektir. Dolmabahçe Tünel Bomonti girişinden Dolmabahçe istikameti araç trafiğine kapatılacaktır. Kadırgalar alt baştan stat civarına akım verilmeyecek, akım Kabataş’tan Dolmabahçe-Meydan-Beşiktaş istikametine tek şeride düşürülerek, Kadırgalar Cadde başından Kabataş istikametine yönlendirilecek, Dolmabahçe’den gelen akım iki yönlü sağlanarak stat yanındaki Kabataş istikameti araç trafiğine kapatılacaktır. Bayıldım Caddesi ve Küçük Çiftlik Caddesi’nden gelen akım Dolmabahçe istikametine verilmeyecek, akım Asker Ocağı Caddesi’ne yönlendirilecektir. Mete Kavşağı’ndan Dolmabahçe istikametine akım verilmeyecek, akım Şişli istikametine yönlendirilecektir. Gazhane Caddesi Süzer Plaza’dan Şehitler Tepesi’ne kadar trafiğe kapatılacaktır. Akaretler Işıklar Süleyman Seba Caddesi kesişiminden akım Dolmabahçe istikametine gönderilmeyecektir. Vişneli Tekke Sokak araç trafiğine kapatılacaktır (Otesel İnişleri)”

  Beşiktaş ve çevresinde trafik sıkışıklığı yaşamamak için Moovit’in alternatif Trafiğe Girmeyen Güzergahlarına göz atabilirsiniz.

  Previous