Brezilya’dan Takdir

February 21, 2016

    Bu yıl 15 Ocak’ta, Brezilya Topluluğunun bazı üyeleri Porto Alegre şehrine yaptıkları katkılardan dolayı belediye başkanı tarafından onurlandırıldılar. Brezilya’nın en kalabalık 4. şehri Topluluğun katkıları sayesinde Mart 2014’ten beri Moovit’ten faydalanabiliyor. Porto Alegre Topluluğunda en çok katkıda bulunan Cristiano, Fabrizio ve Daniel çevredeki 14 şehri daha haritalandırmaya karar verdi. 4.5 milyonluk metropolitan bölgesinin güncel toplu taşıma bilgisine erişimi tüm Topluluk grupları için inanılmaz bir başarı. Moovit üyelerinin katkılarının değerinin her zaman farkında olsa da, daha yüksek bir mevkiden gelen bu onur – şehrin belediye başkanı- yeni bir başarı! Cristiano bu durumu şöyle özetliyor “Topluluk gönüllülerinin alabileceği en büyük onur derecesi, çabalarının şehir ve şehrin seçimi ile onları temsil edenler tarafından anlaşılması. Bu durum bizim yaptığımız katkıların tüm şehir için önemini doğruluyor.”

    Porto Alegre - RS, 16.01.2016 Reunião com Vice-Presidente da Moovit, Yoav Roth Local: Gabinete do prefeito Foto: Ivo Gonçalves/PMPA

    Yoav Roth, Moovit İş Geliştirme Başkan Yardımcısı (yukarıdaki fotoğrafta sağdan ikinci) o gün Topluluğu temsilen oradaydı ve sonrasında “Ciddi anlamda duyfgulandım ve Topluluk adına, onların muazzam emekleri için çok gurur duydum” dedi. Topluluk liderleri bu ay buluşup kişisel sertifikalarını almayı planlıyor.

    Previous