Dijital dünyada yaşam

October 28, 2015


    Bu ay Moovit’in Dijital Pazarlama Direktörü Ori ile markalar, büyüme ve güçlü bir ekibin önemi hakkında konuştuk. Ori Ekonomi ve İşletme mezunu ama muhtemelen her zaman müzisyen olmayı hayal etti. 2014 Mayıs ayında, uygulama gerçekten global olarak büyümeye başladığında Moovit’e katıldı. Ori startup dünyasına yabancı değil, daha önce dijital pazarlama alanında kendisine ait 2 startup şirket kurmuş ve yönetmiş. “Coca Cola ve Guiness gibi çok iyi bilinen ve beğenilen markalarla çalıştım” diye ekliyor..

    Görüşmemizde Ori şirketteki pozisyonunu ayrıntılarıyla ele aldı, “yetenekli insanlardan oluşan inanılmaz bir takımla – Dijital Pazarlama Ekibi ile- çalıştığım için şanslıyım. Biz Moovit uygulamasının online dağıtımından sorumluyuz. Mesela desteklediğimiz 700 şehirden bir tanesinde yaşıyorsunuz ve toplu taşıma bilgisine ihtiyacınız var – iTunes, Play Store, Google, Facebook ve diğer dijital platformlarda bizi bulmanızı kolaylaştıracakları konusunda ekibime güvenebilirsiniz.” Ve Ori ekliyor, “Her gün tüm dünyadan ortaklarımızla birlikte çalışıyoruz. Online pazarlamamız için birçok yaratıcı malzeme üretiyoruz, ve yeni büyüme fırsatlarını araştırıyoruz.”

    Ori konuşmamıza şöyle devam ediyor, “Moovit’in global büyümesinde etkin ve bu kadar çok yerde insanların hayatını etkileyen bir ekibin parçası olmaktan gurur duyuyorum. Her şehirde ve ülkede #1 olmak gerçekten zor, ama doğru insanlarla başarılabilir.” Kısa sohbetimiz sırasında ayrıca sizi, topluluk üyelerini de yüceltme fırsatını kaçırmıyor, “ Moovit’i gerçekten özel yapan tek şeyin Topluluk olduğuna inanıyorum, onlar bu kadar insana yardım etmenin gizli formülü.”

    Previous