İstanbul’da 1 Hafta Trafiğe Kapalı Yollar!

October 6, 2016

  İstanbul’da 09-13 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek “23. Dünya Enerji Kongresi” nedeniyle bugünden (6 Ekim) itibaren 13 Ekim Perşembe gününe kadar bazı yolların araç trafiğine kapatılacağı belirtildi.

  Trafiğe Kapalı Yollar ve Alternatifleri

  • Taşkışla Caddesi, Mete Kavşağı’ndan Kadırgalar Adil Baba Kavşağı’na kadar çift yönlü kapatılacak, alternatif olarak; Akım Asker Ocağı Caddesi’nden Divan kavşağı istikametine yönlendirilecek.
  • Gümüş Caddesi Harbiye Ordu Evi girişi ışıklardan Adil Baba kavşağına kadar çift yönlü kapatılacak, alternatif olarak; Akım Halaskargazi Caddesi’ne yönlendirilecek.
  • Mim Kemal Öke Caddesi Vali Konağı Caddesi girişinden Adil Baba kavşak ve Abdi İpekçi Caddesi’ne kadar çift yönlü kapatılacak, alternatif olarak; Akım Abdi İpekçi ve Vali Konağı Caddesi’ne yönlendirilecek.
  • Kadırgalar Caddesi Bayıldım Girişinden, Mim Kemal Öke Caddesi’ne kadar kapatılacak, alternatif olarak; Akım Bayıldım Caddesi ile Vodafone Arena Stadı arkasından Karaköy ve Asker Ocağı Caddesi’ne yönlendirilecek.

  Bu süre boyunca Harbiye, Nişantaşı, Gümüşsuyu, Taksim ve Karaköy bölgelerinde çalışan otobüs hatlarında aksamalar yaşanabilir.

  Ayrıca TF2 Maçka-Taşkışla Teleferik hattı 06 Ekim-14 Ekim tarihleri arasında kapalı olacak.

  *****

  moovit_logo_header

  Previous