Temel İletişim

January 31, 2016

  Şehrinin lansmanı yapılmak üzere. İşte şimdi heyecan başlıyor!

  Şehrindeki kurumsal lansmanın bir parçası olarak, bazı Halka İlişkiler çalışmalarında yer alabilirsin. Burada basın ile iletişimde kullanılabilecek bazı temel konuları görebilirsin.

  Moovit dünyanın önde gelen yerel toplu taşıma uygulaması

  1. Tüm toplu taşıma uygulamaları içinde en güncel ve en doğru bilgilere sahibiz.
  2. 60 ülkede, 800 şehirde 30 milyondan fazla kullanıcı gitmek istedikleri yere ulaşabilmek için başka bir 3. parti ulaşım uygulaması yerine Moovit’e güveniyor.
  3. Milyonlarca insanın günlük ulaşımını kolaylaştırmak için her gün yeni bir şehir ekliyoruz.

  Toplu taşıma kullanırken daha fazla kontrole sahip olmanızı ve aklınızın rahat olmasını sağlıyoruz

  1. Tüm yerel ulaşım seçeneklerini tek bir uygulamada bir araya getiriyoruz böylece tek bir bilgi kaynağınız oluyor.
  2. Bize sadece nereye gitmek istediğiniz söyleyin ve sizin için en iyi seçenekleri bir çok farklı seçenek arasından bulup çıkaralım – farklı hatların saatlerini nasıl denk getireceğim diye düşünüp dert etmeye gerek yok.
  3. Moovit ulaşım operatörleri saatlerde değişiklik yaptıkça veya güzergahlarda düzenleme gerçekleştirdikçe düzenli olarak güncellenir böylece kapanan bir istasyona kadar yürümez veya gelmeyecek bir otobüsü beklemezsiniz.

  Toplu taşıma parçalarını birleştirmek için endişelenmek yerine zamanınızı daha iyi değerlendirmenizi sağlıyoruz

  1. Gerçek Zamanlı Varış bilgisi (gerekli data olan yerlerde) ne zaman durakta olmanız gerektiğini bildirir böylece durakta oturup beklemek yerine zamanınızı daha iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz.
  2. Adım adım yönlendirmeler ve ineceğiniz durağa yaklaştığınızda inme zamanının geldiğini söyleyen bildirimler sayesinde arkadaşınızla konuşabilir, maç sonuçlarını kontrol edebilir veya etrafa bakınarak yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.
  3. Favori hatlarınızı kaydetme ve Andorid veya İOS için widget ekleme toplu taşıma bilgisini kontrol etmeyi hava durumunu kontrol etmek kadar kolay bir hale getirir. Favori hatlarınızdan birisini etkileyecek bir şey olduğunda otomatik bildirim alırsınız ve iş, ev gibi favori konumlarınıza 1 tıkla yol tarifi alabilirsiniz.

  İnsanların toplumlarına katkıda bulunabilecekleri, fark yaratabilecekleri teknolojiler oluşturuyoruz.

  1. Topluluk Editör platformumuz insanların tüm toplu taşıma sistemini haritalandırmasına izin verir ve böylece kamu ile paylaşılan bir toplu taşıma bilgisi olmasa da Moovit buralarda kullanılabilir – başka hiçbir uygulama bunu yapmıyor.
  2. Moovit şehirlerini haritalandıran toplu taşıma bilgisinin güncel kalmasını sağlayan 26.000’den daha fazla editörden oluşan bir topluluğa sahip.
  3. Moovit’i kullanan herkes diğer kullanıcılara kalabalık duraklar, sıkışık yollar, kazalar ve hatta otobüs veya vagon sıcaklığı hakkında Hat & Durak bildirimleri ile yardım edebilir.

  Previous