Moovit Euroleague Basketball 2018/2019 Sezonu Resmi Mobilite Ortağı Oldu

October 11, 2018

  Türk Hava Yolları EuroLeague maçlarına gitmek, taraftarlar için artık çok daha rahat.

  Moovit, dünyanın en büyük kentsel hareketlilik veri ve analiz şirketi ve #1 toplu taşıma  uygulaması, Euroleague Basketball tarafından, Mayıs 2019 Vitoria-Gasteiz, İspanya’daki Final Four etkinliği de dahil olmak üzere, Türk Hava Yolları Euroleague 2018/19 sezonunun Resmi Mobilite Ortağı seçildi. Bu ortaklık, 2017-18 sezonunda playoff ve Final Four için başlatılan başarılı pilot programın devamı niteliğinde.

  Avrupa’nın önde gelen basketbol müsabakası olan EuroLeague, dokuz ülkenin 16 takımından oluşuyor: Türkiye, Yunanistan, İtalya, Rusya, İspanya, Litvanya, İsrail, Karadağ ve Almanya.

  Euroleague’in Resmi Mobilite Ortağı olan Moovit, taraftarlara Avrupa’nın tüm arenalarında her maç için gerçek zamanlı toplu taşıma bilgileri sunacak. Hem ev sahibi şehir sakinleri hem de uluslararası taraftarlar, akıllı telefonlarıyla parmaklarının ucunda bulabilecekleri en iyi yolculuk bilgisiyle rahat bir şekilde toplu taşıma ile arenalara gidebilecekler. Gerçek zamanlı güncellemeler ve kişiselleştirilmiş aramalarla birlikte Euroleague taraftarları, Moovit ile her maça adım adım yol tarifi alırken maçın hiçbir anını kaçırmayacaklarından emin olabilirler.

  Dünyanın dört bir yanında 250 milyondan fazla kullanıcısı olan Moovit, ücretsiz akıllı telefon ve web uygulaması aracılığıyla, gerçek zamanlı varış saati ve yol tarifleri, servis bildirimleri ve İnme Zamanı Bildirimleri ile EuroLeague bilet sahiplerinin büyük bir yüzdesinin tercih ettiği toplu taşıma ile maçlara gitmeyi daha elverişli hale getiriyor. 44 dilde kullanılabilen Moovit, uluslararası taraftarların da maçlara gitmesine yardımcı olacak.

  Moovit Pazarlama Direktörü Yovav Meydad, “Euroleague için her zaman taraftarları önceliklidir, lig boyunca taraftarlarının farklı şehirlerdeki maçlara ulaşımlarını kolaylaştırmak ve en iyi yolu bulmalarına yardımcı olmak bunun en iyi örneği” dedi. “Moovit olarak, tüm sezon boyunca basketbol taraftarlarının maç deneyimini iyileştireceğimiz ve tekrar yüksek profilli global bir spor etkinliğinin Resmi Mobilite Ortağı olduğumuz için heyecanlıyız.”

  Moovit, şimdiye kadar 100’den fazla küresel etkinliğin resmi ulaşım veya mobilite ortağı oldu.

  EuroLeague İş Geliştirme Direktörü Roser Queraltó, “Geçtiğimiz yıl Moovit’in bu ortaklığa ve EuroLeague’in taraftarlarına olan bağlılığını özellikle Karadağ’ı ve Podgorica şehrini basketbol etkinliklerine özel olarak uygulamaya eklemeleriyle gördük.” dedi. “Taraftarlarımızın deneyimini ulaşım açısından basitleştirmek istiyoruz ve bunu yapmamıza yardımcı olmak için, Moovit’ten daha iyi bir ortak düşünemiyoruz.”

  Siz Yola Çıkın, Gerisini Moovit’e Bırakın!

  Önceki