Moovit Gezgini

December 24, 2015

  Jan Image
  Bu ay Moovit Almanya Ülke Yöneticisi Jan Luedtke ile konuşma şansımız oldu. Jan, Nisan 2015’te, seyahat sektörü de dahil birçok farklı kampanyada yer aldığı dijital pazarlama ajansından Moovit’e katıldı. Üniversitedeki ilk lisans eğitimi İşletme ve ikincisi de Yüksek Teknoloji ve Girişimcilik üzerine bulunuyor. Jan Moovit’teki bu pozisyonda çalışmak üzere bu yıl Amerika’dan Berlin’e döndü ama bundan önce Almanya, Amerika ve Hong Kong gibi birçok yerde yaşamış bir dünya gezginiydi.

  Jan’ın Moovit’teki pozisyonu çok boyutlu. Eğer Almanya ve Avusturya’da Moovit ile yeni ortaklıklar oluşturmak üzere seyahat etmiyorsa, sayıları analiz ediyor, konuşmalara katılıyor veya uygulamayı yeni şehirlerde test ediyor.

  Jan bir yıldan az bir süredir Moovit’te olsa da, etkisi şimdiden hissediliyor. Şimdiye kadarki en büyük başarısını sorduğumuzda, “Operasyon Ekibi ve ben uygulamanın Almanya versiyonunda büyük gelişmeler gerçekleştirdik. Berlin, Hamburg ve Münih’te yaptığımız iyileştirmelerle ve bu şehirlerin en büyük uygulamalarından biri haline gelmemizle gurur duyuyorum.” diyor.

  Jan Moovit’te çalışmanın en sevdiği tarafını şöyle açıklıyor “Moovit çalışanları o kadar farklı kökenlere sahipler ki. Dünyanın her tarafından insanlarla çalışmaya bayılıyorum. Herkes kendisinden, kültüründen farklı bir şey getiriyor ve mükemmel bir şekilde çalışıyor.” Bu uluslararası ortam Jan’ın dünyayı gezme ve yeni kültürler tanıma tutkusu ile mükemmel bir şekilde uyuşuyor. Çin, Malezya ve Japonya Jan’ın seyahat ettiği ülkeler arasında bulunuyor. Hatta belki de Jan’ın seyahat aşkının onu Moovit’e getirdiği söylenebilir. Biz kesinlikle dünya yolculuğunda onun yolunun Moovit’e düşmesinden çok mutluyuz.

  Eğer Moovit t-shirt’ünüz geldiyse Çerçeve Duvarı’nda ölümsüzleşmek için bize selfie göndermeyi unutmayın.

  Previous