Back To School LP

Moovit Okul Ulaşım Stresini Ortadan Kaldırıyor

September 18, 2017

  Dünyanın en yaygın toplu taşıma uygulaması, ilk kez okula başlayanlar veya kendi başlarına seyahat etmeye yeni başlayan çocuklar için okul ulaşımını kolaylaştırıyor

  Öğrenciler yaz tatilinden okula geri dönerken, dünyanın en popüler toplu taşıma uygulaması Moovit, öğrencilerin tüm ulaşım gereksinimlerini karşılıyor.

  Toplu taşıma güzergahlarına ek olarak, Moovit birçok resmi okul otobüsü güzergahını ve üniversite servislerini kapsar ve dünya genelinde 78 ülkede sürekli olarak kapsama alanı genişlemektedir.

  Toplu taşıma araçlarını ilk kez kullanan çocuklar için, Moovit hem çocukların hem de velilerin gerginliğini hafifletir. Ayrıca uygulama, öğrencilere toplu taşıma araçlarıyla okula veya ders dışı etkinliklere gidebilmeleri için adım adım talimatlar sunmakla kalmıyor, aynı zamanda İnme Zamanı bildirimleriyle inmeleri gereken durakta onları yönlendiriyor. Bu da geç kalmadan zamanında okulda olmalarını garanti ediyor.

  1500’den fazla şehirde, Moovit sayesinde ebeveynler çocuklarının hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde okula ve eve ulaşmak için doğru bilgileri bulabileceklerini bilmenin huzurunu yaşıyorlar.

  Gerçek Zaman özelliği ile toplu taşıma operatörlerinden gelen bilgilerle Moovit kullanıcılarının canlı bilgilerini kombine ederek otobüs veya tren varış süreleri hakkında kullanıcıları sürekli olarak bilgilendirir. Bu, öğrencilerin her zaman en hızlı ve en uygun güzergahı bulacağı anlamına gelir ve anne babalar bir durakta uzunca bir süre beklemek veya otobüsü kaçırmak arasında seçim yapmak zorunda kalmazlar.

  Sadece kendi başlarına seyahat etmeye yeni başlayan çocuklar için değil, üniversite için yeni bir şehre gelen öğrenciler de kendi başlarına bu yeni şehri keşfetmek için ihtiyaç duydukları her şeyi Moovit’te bulabilirler.

  Previous