Geri

İZBAN’a Alternatif Yol Tarifleri

December 20, 2018

  Son günlerde toplu taşıma kullanmanın zorlaştığını tahmin edebiliyoruz. Hangi araca binip, kaç aktarma yapmanız gerekiyor belki bilmiyorsunuz. Ama İZBAN’ın dahil edilmediği yol tariflerini Moovit’ten alabilirsiniz. Otobüs yerine  hiç trafiğe girmeden sadece metro, vapur ve tramvaylı seçenekleri mi görmek istiyorsunuz? Yol tarifinize dahil edilmesini istediğiniz tüm araçları da buradan seçip sizin için en iyi yol tarifini alabilirsiniz.

  Yol tarifi alırken Tercihler‘e tıklayın.

  Buradan yolculuğunuza dahil etmek istediğiniz vasıta türlerini seçin.

  moovit_yol_tarifi

  En az Aktarma, En Az Yürüyüş veya Moovit’in size sunacağı En İyi Yol‘u seçebilirsiniz. Havanın güzel olduğu bir günde veya biraz daha bütçenize dikkat etmek istediğinizde belki biraz yürüyerek daha az aktarma yapmak istiyorsunuz. Veya çantanız çok ağır, oldukça yorucu bir gün geçirdiniz ve en az yürüme seçeneği ile yolculuk planlamak istiyorsunuz. Tüm bunları Tercihlerden düzenleyebilirsiniz.

  Ayrıca yan menüye Grev ile ilgili son gelişmeleri takip edebileceğiniz yeni bir sekme ekledik.

  izban_grev

  Siz Yola Çıkın, Gerisini Moovit’e Bırakın!

  Şehrinizdeki tüm toplu taşıma hatlarını Moovit’te “Hatlar” sekmesinde bulabilirsiniz, otobüs, metro, metrobüs, tramvay, vapur… Sık kullandıklarınızı favorilerinize ekleyip, değişikliklerden anında haberdar olabilirsiniz.

  Bunlara da göz atın:

  A noktasından B noktasına nasıl yol tarifi alınır

  Bir hattın detaylarını kontrol et

  Yakındaki Duraklar & Yaklaşan Hatların Varış Saatleri

  Bir Hattın Durumunu Kontrol Et

  *****

  Değişikliklerden etkilenebilecek sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın!

  Önceki