En az aktarma mı, en hızlı yol mu?

October 9, 2018

  Havanın güzel olduğu bir günde veya biraz daha bütçenize dikkat etmek istediğinizde belki biraz yürüyerek daha az aktarma yapmak istiyorsunuz. Veya çantanız çok ağır, oldukça yorucu bir gün geçirdiniz ve en az yürüme seçeneği ile yolculuk planlamak istiyorsunuz. Tüm bunların Moovit’te olduğunu biliyor muydunuz?

  Yol tarifi alırken Düzenle > Seçenekler‘den En az Aktarma, En Az Yürüyüş veya Moovit’in size sunacağı En İyi Yol‘u seçebilirsiniz.

  Sadece bu kadar da değil. Minibüs yerine sadece otobüs mü olsun, veya hiç trafiğe girmeden sadece metro, vapur ve tramvaylı seçenekleri mi görmek istiyorsunuz. Yol tarifinize dahil edilmesini istediğiniz araçları da buradan seçebilirsiniz.

  Bu ayarları hatırla butonunu işaretlediğinizde bir sonraki yol tarifinizde bu seçeneklere göre yol tarifi alabilirsiniz.

  Not: Şimdilik metrobüsler otobüs seçeneğinin altında yer alıyor ama en kısa zamanda ayrı bir ulaşım aracı olarak göstermek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bu konuda anlayış göstereceğinizi umuyoruz.

  Siz Yola Çıkın, Gerisini Moovit’e Bırakın!

  Şehrinizdeki tüm toplu taşıma hatlarını Moovit’te “Hatlar” sekmesinde bulabilirsiniz, otobüs, metro, metrobüs, tramvay, vapur… Sık kullandıklarınızı favorilerinize ekleyip, değişikliklerden anında haberdar olabilirsiniz.

  Bunlara da göz atın:

  A noktasından B noktasına nasıl yol tarifi alınır

  Bir hattın detaylarını kontrol et

  Yakındaki Duraklar & Yaklaşan Hatların Varış Saatleri

  Bir Hattın Durumunu Kontrol Et

  *****

  Değişikliklerden etkilenebilecek sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın!

  Önceki