Otobüs Yolcusu Olmaktan Otobüs Haritalamaya

November 25, 2015

  joseph-cropped-NL

  Bu ay spot ışıklarını Topluluğumuzun harika üyesi Tennessee, Knoxville’den Joe’ya çeviriyoruz. Ağustos ayının sonunda Moovit Topluluğuna katılıp, etkileyici bir şekilde Ekim bitmeden tüm şehrini haritalamayı tamamladı.

  Joe emekli olabilir ama bu onun meşgul olmadığı anlamına gelmiyor. Tüm Knoxville’i haritalandırıp Moovit’i şehrine getirmesinin dışında, Joe tam bir kitap kurdu, online satranç oyuncusu ve şehrini keşfetmeyi ve gayrimenkul & bahçe satışlarını ziyaret ederek yeni insanlarla tanışamayı seviyor.

  Joe her gün otobüs kullanan birisi, ve yolculuklarını iyileştirebilecek bilgileri bulabileceği bir uygulama üzerine yaptığı uzun süren araştırmaların ardından, Moovit’i ve Topluluğu keşfediyor. Editör Joe’ya şehrinin toplu taşıma bilgilerini sadece kendisi için değil, ve onun için daha önemlisi, tüm Knoxville sakinleri ve ziyaretçileri için ekleme şansı verdi. Haritalama sürecinde Joe katkılarının bu kadar insana yardımcı olacağını bilerek motivasyonunu koruduğunu söylüyor.

  Joe haritalandırma platformu Editör’den oldukça memnun ve gerektiğinde Moovit Topluluk Ekibi ile de görüşme konusunda hiç sıkıntı çekmiyor. Moovit Editör’de geçirdiği zamanı şu şekilde açıklıyor “Gerçekten harika bir program ve tüm sorularım çok kısa zaman içinde cevaplanıyor.” Haritalandırma sürecini o kadar seviyor ki bazen günde 5 buçuk saat şehrini haritalandırdığı oluyor. İşte bu kendini adamak değil de nedir!

  Knoxville uygulamaya eklendikten sonra bile, Joe düzenli güncellemeler yapmaya devam ediyor, özellikle sezonluk futbol ligi için değişen otobüs tarifelerini güncelleme konusunda çok hassas. Topluluk ekibi ile her zaman iletişim halinde, ve her zaman tüm toplu taşıma kullanıcıları için en güncel bilgilerin uygulamada olduğunu garantiliyor.

  Joe’nun global Moovit Topluluğunun bir parçası olmasından gurur duyuyoruz ve tüm katkıları ve kendini bu projeye adamış olmasına teşekkür ediyoruz.

  Previous