Geri

Toplu Taşıma Kullanmak v.s. Araba Sürmek

April 24, 2019

  Toplu taşıma kullanmak ile araba sürmek arasında gidip geliyorsanız, toplu taşımanın her seferinde kazanmasının birkaç nedeni:

  Azalan stres – Geri yaslan ve rahatla. Yollara dikkat etmenize veya stresli bir yolculuk yapmanıza gerek yok. Otobüs şoförünüz zor işleri yaparken, Moovit uygulamanızın toplu taşıma için GPS gibi adım adım yolculuğunuzda size rehberlik etmesine izin verin. Hatta gözlerini kapatabilir, dua edebilir veya meditasyon yapabilirsiniz çünkü Moovit’in İnme Zamanı Bildirimleri durağa yaklaştığınızda haber verir!

  Yeni insanlarla tanışmak – Toplu taşıma araçlarında  her zaman yeni arkadaşlar edinebilir ve sosyalleşebilirsiniz. Direksiyon başında kırmızı fren lambalarından bir denizine bakmaktan çok daha ilginç olduğu kesin.

  Formda kalmak – Araba ile seyahat etmek, toplu taşıma kullanmaktan çok daha az adım anlamına gelir. Normalde bulunduğunuz yer ve istasyon arasında en azından kısa bir yürüyüş mesafesi bulunur, böylece formda kalabilirsiniz!

  İşleri halletmek – Birçok şehirde trafik pek iç açıcı değil. Toplu taşıma kullanıyorsanız, yola odaklanmak yerine tüm enerjinizi çalışmak, okumak, sevdiklerinizle konuşmak veya alışveriş ve online banka işlerini halletmek gibi farklı görevlere ayırabilirsiniz. Verimli bir yolculuk için daha fazla ipucunu burada bulabilirsiniz.

  Önceki