Geri

Yolculuğunuzu Nasıl Daha Verimli Geçirebilirsiniz?

April 24, 2019

Toplu taşıma ile seyahat etmenin en büyük yararlarından biri, araba kullanmak yerine kendinize zaman ayırabilmenizdir (araçlar çok kalabalık olduğunda bunun zor olduğunu kabul ediyoruz 🙂 Sizinle yolculuğunuzu maksimize edecek bazı öneriler paylaşmak istedik:

  1. Çalışmak / Okumak – Sabah işe gidip gelmek, dünün haberlerini yakalamak, iş e-postalarınızı kontrol etmek, gününüzü ve daha fazlasını planlamak için harika bir zamandır.
  2. İletişimde kalın – Günün sonuna geldiğinizi anlamadan gün geçip gidiyor mu? En iyi arkadaşınızı ya da annenizi aramayı unuttuğunuzu mu fark ettiniz? Moovit size otobüsünüzün veya treninizin ne zaman geldiğini bildirir; böylece arama yapmak,  mesajlaşmak veya sosyal medyada gezinmek için birkaç dakikayı kullanabilirsiniz.
  3. Önceden planlama – Akıllı telefonunuz, yoldayken, fatura ödemek, doktor randevusu almak veya yemek siparişi vermek gibi bir çok şey yapmanıza olanak sağlar. Toplu taşımada yapılan planlama aynı zamanda eve gittiğinizde günün size kalması anlamına gelir!
  4. Online alışveriş – İster market alışverişi olsun veya çocuğunuza yeni bir kıyafet satın alın, dükkanlara gitmek için zaman bulmak zor ve online alışveriş daha ekonomik olabiliyor. İhtiyaçlarınızın doğrudan kapınıza teslim edilmesi için yolda geçirdiğiniz zamanı kullanabilirsiniz.

Önceki