Türkiye Moovit Topluluğu

February 25, 2016
  Antalya Moovit Topluluğu’ndan Mehmet T.’nin yardımları sayesinde bugün itibariyle güzeller güzeli Alanya’da da Moovit’i kullanabileceğinizi duyurmaktan çok mutluyuz. 

   

  Moovit Topluluğuna tüm Türkiye’yi haritalandırmak için yardım edeceğinizi ve böylece her yerde toplu taşıma kullanımınız boyunca sizin yanınızda olmayı umuyoruz. HERKES daha planlı ve kaliteli bir hayat için güvenilir toplu taşıma bilgisine erişmeyi hak ediyor!

   

  Şehirlerine Moovit’i getirmek için şehirlerinin toplu taşıma sistemini haritalandıran ve zaman çizelgelerini ekleyen kendini adamış gönüllülerin arasına katıl. Sahip olduğun yerel bilgiyi, Moovit’in web platfromu ile birleştirerek, şehrinde yaşayan herkes için çok büyük bir iyilik yapabilirsin.

   

  Eğer zaten Moovit senin şehrine çoktan geldiyse, Moovit’in sunduğu bilgilerin güncel olmasına yardım edebilirsin. Örneğin en son Ankara’dan Engin, tüm tren saatlerini güncelledi ve onun sayesinde milyonlarca Ankaralı doğru toplu taşıma bilgisine erişebiliyor. Ve daha birçok gizli kahraman, her gün kullandığınız uygulamanın en güncel ve doğru bilgiyi sunmasına katkıda  bulunuyor.

   

  Global Moovit Topluluğunun bir parçası olmak ve şehrin için iyi bir şeyler yapmak için aşağıdaki butona tıkla.

   

  Previous