Uber — więcej możliwości przy planowaniu podróży

May 9, 2016
  Spieszysz się? Przed chwilą na przystanek przyjechały dwa pełne autobusy, do których nie dało się wsiąść? A może masz ochotę wrócić do domu w ciszy i spokoju? Od teraz w Moovit możesz porównać transport komunikacją miejską z jazdą Uberem i wybrać najlepsze rozwiązanie.

  O Uberze

  Uber pomaga ludziom dojechać tam, gdzie tego sobie życzą. Codzienne przejazdy. Drobnostka do załatwienia na mieście. Poranny lot. Wieczorny drink. Gdziekolwiek zmierzasz, możesz liczyć na podwózkę Uberem. Koniec z patrzeniem na rozkłady jazdy.

  Wystarczy jedno dotknięcie, a samochód przyjedzie po Ciebie. Kierowca będzie wiedział dokładnie, gdzie jechać. A kwestię płatności rozwiążesz bezgotówkowo — bez gotówki, bez napiwków, bez zbędnych utrudnień.
  Uber download
  Nie posiadasz aplikacji Uber? Ściągnij ją za darmo naciskając powyższy przycisk. Możesz też ściągnąć aplikację za pośrednictwem aplikacji Moovit — wystarczy dotknąć znaczek Uber na ekranie startowym lub „Zamów teraz” przy planowaniu podróży.

  Uber w Moovit — więcej możliwości

  Przy planowaniu trasy w aplikacji Moovit nie tylko wyświetlimy najlepsze możliwe przejazdy, ale również informacje o czasie przyjazdu i szacowanym koszcie podróży Uberem.
  Warsaw 1
  Po zainstalowaniu aplikacji zacznij porównywać różne możliwości przejazdu. Jeżeli uznasz, że Uber stanowi najlepszą, to zamów go bezpośrednio w aplikacji Moovit. Aplikacja Uber otworzy się wtedy z podanymi już przez Ciebie szczegółami przejazdu, także pozostanie Ci tylko korzystanie z uroków podróży.
  Warsaw 2

  Twoja podróż, Twój wybór

  Ściągnij Ubera już teraz, aby wybierać spośród większej ilości możliwych przejazdów. Uber w Moovit jest dostępny w tych miastach.
  W niektórych miastach Moovit udostępnia także Bike Share – dowiedz się więcej.
  Jeżeli chcesz korzystać w aplikacji Moovit tylko z informacji o transporcie publicznym, to wystarczy wybrać menu „Więcej”, „Ustawienia” i „Mapa”. W tym miejscu możesz odhaczyć opcje, z których nie chcesz korzystać.
  W Moovit uważamy, że raźniej jest podróżować razem. Jeżeli masz znajomych, którzy chcieliby korzystać z szybszych przejazdów komunikacją miejską, to podziel się z nimi tą aplikacją. Odwdzięczą się kawą za niezliczone minuty, które zaoszczędzili w ciągu całego roku. Udanych podróży!
  download button black
  Uber download

  Previous