Více možností pro vaši cestu s Uber

May 9, 2016
  Ať už máte naspěch, viděli jste jak dva narvané autobusy projeli vaší stanicí bez zastavení nebo si jen chcete užít poklidnou cestu domů, nyní můžete s Moovit porovnat Uber a veřejnou dopravu a vybrat si nejlepší možnost pro vaši cestu.

  O Uber

  Uber spojuje lidi s místy, kam potřebují jít. Denní doprava. Dostupná po celém městě. Brzký ranní let. Pozdní noční pití. Ať už jedete kamkoliv, na Uber se můžete spolehnout, není potřeba žádných jízdních řádů.
  Jednoduše klikněte na tlačítko a auto přijede přímo k vám. Váš řidič ví přesně kam jet. A platba je naprosto bez hotovosti – žádná hotovost, žádné dýško, žádné starosti.
  Uber download
  Pokud nemáte aplikaci Uber, tak si ji můžete zdarma stáhnout pomocí tlačítka výše. Alternativně ji můžete stáhnout z aplikace Moovit kliknutím na znak Uber na domovské stránce Moovit nebo na plánování cesty kliknutím na „Objednat nyní“.

  Uber na Moovit — dává vám více možností

  Plánujte cestu jako obvykle s aplikací Moovit a k těm nejlepším cestám veřejné dopravy, vám navíc ukážeme čas vyzvednutí a odhadovanou cenu pro vaši jízdu s Uber.
  Trip Planner
  Jakmile máte aplikaci, začněte pro každé hledání porovnávat vaše možnosti cesty a pokud je Uber vaší nejlepší možností, tak si jej objednejte přímo na Moovit. Otevřeme aplikaci Uber s již vašimi vloženými detaily cesty, takže jediné, co musíte udělat, je užít si jízdu.
  Uber request screen

  Vaše cesta, vaše rozhodnutí

  Stáhněte si Uber nyní pro získání ještě více možností. Uber na Moovit je dostupný v těchto městech.
  V určitých městech máme také v aplikaci Moovit sdílení kol  — zjistit více můžete zde
  Pokud ve vaší Moovit aplikaci potřebujete pouze veřejnou dopravu, tak máte možnost si ji „upravit. Jděte do „Nastavení“ v menu „Více”  a klikněte na  „Mapa“. Zde můžete odškrtat možnosti, které nepotřebujete.
  My v Moovit věříme, že společná jízda je lepší, takže pokud máte kamaráda, který by mohl těžit z pohodlnější cesty veřejnou dopravou, tak to s nimi sdílejte a nechte si od nich koupit kávu za nespočet minut, které jim za celý rok ušetříte. Hladkou cestu!
  download button black
  Uber download

  Previous