Uber ile Yolculuklarınızda Daha Fazla Seçenek

May 3, 2016
  Aceleniz varken beklediğiniz otobüs durağa geldiğinde binilemeyecek kadar kalabalıksa, veya sadece eve giderken biraz daha sessiz bir yolculuk gerçekleştirmek istediyseniz şimdi Moovit’te Uber & toplu taşıma bilgilerini karşılaştırıp, sizin için en iyisini seçebilirsiniz.

  Uber Hakkında

  Uber insanları gitmek istedikleri yerlere götürür. Günlük yolculuklar. Sabah erken kalkan uçaklar. Gece eğlence dönüşleri. Her nereye gidiyorsanız, istediğiniz zaman, saatlerini kontrol etmenize gerek olmadan Uber ile gidebilirsiniz.
  Sadece bir butona tıklayın ve aracınız direkt size gelsin. Şöförünüz tam olarak nereye gideceğini bilir. Ve ödeme asla nakit yapılmaz – para yok, para üstü yok, bahşiş yok, problem yok.
  Uber download
  Eğer Uber sizde yoksa yukarıdaki butondan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Alternatif olarak, Moovit Ana Sayfası’ndan Uber işaretine tıklayarak veya Yolculuk Planlama sayfasından “Şimdi Çağır”a tıklayarak  Moovit uygulamasından da indirebilirsiniz. 

  Moovit’te Uber – size daha fazla seçenek sunuyor

  Moovit uygulamasında her zaman olduğu gibi bir yolculuk planlayın, ve size en iyi güzergah önerilerini sunmanın yanında bu yolculuğunuzda Uber kullanırsanız aracın geliş zamanını ve tahmini ücret tutarını paylaşacağız. 
  Istanbul Uber screenshot 1
  Bir kere uygulamayı indirdikten sonra, yolculuk seçeneklerinizi karşılaştırmaya başlayın ve eğer Uber yolculuğunuz için en iyi seçenekse, direkt Moovit’ten çağırın. Uber uygulamasını yolculuk detaylarınız girilmiş olarak açacağız böylece tek yapmanız gereken yolculuğunuzun tadını çıkartmak.
  Istanbul Uber screenshot 2

  Senin yolculuğun, senin seçimin

  Daha fazla seçeneğe sahip olmak için şimdi Uber’i indirin. Moovit’ ile Uber’i bu şehirlerde kullanabilirsiniz. 
  Ayrıca bazı şehirlerde, Moovit uygulaması içerisinde Bisiklet Paylaşımı seçeneği de var – burada detayları görebilirsiniz.
  Eğer Moovit uygulamanızda sadece toplu ulaşım seçeneklerini görmek istiyorsanız, bunu kişiselleştirme seçeneğiniz var. “Daha fazla” menüsünden “Ayarlar”a gidin ve “Harita”ya tıklayın. Buradan ihtiyacınız olmayan seçeneklerin işaretini kaldırabilirsiniz.
  Biz, Moovit’te, birlikte yapılan yolculukların çok daha eğlenceli olduğuna inanıyoruz. Toplu ulaşımı daha sorunsuz kullanmak isteyeceğini düşündüğünüz arkadaşlarınız varsa bunu onlarla paylaşın ve sonra yıl boyunca onlara kazandırdığınız zaman için size bir kahve ısmarlamalarına izin verin. İyi yolculuklar!
  download button black
  Uber download

  Previous