חזרה

עדכוני קווים בתל אביב וחזרה לפעילות של קווי רכבת ישראל

January 27, 2021

נוסעים יקרים,

אספנו עבורכם מספר עדכונים מרכזיים שחשוב להכיר בתחבורה הציבורית שיתרחשו החל מיום שישי הקרוב.

שינויים ושיפורים בקווי התחבורה הציבורית בתל־אביב-יפו החל מיום שישי 

החל מיום שישי הקרוב, 29.1, יחולו שינויים רבים בקווי האוטובוסים ומוניות השירות בתל אביב וזאת בעקבות מספר סגירות של רחובות במרכז העיר.

במסגרת השינויים, שיימשכו בין 6-9 חודשים, קווים רבים ישנו את מספרם ואילו אחרים ישנו את מסלולם בהתאם לעבודות בשטח.

ניתן למצוא את פירוט השינויים במפורט כאן


רכבת ישראל צפוייה להשיב לפעילות את תחנות הדרומיות לתל אביב ההגנה

החל מיום רביעי, 3.2, תנועת הרכבת מדרום לתחנת ת”א ההגנה צפוייה לשוב לסדרה. כאמור, בתחילת חודש יננואר, הופסקה תנועת הרכבות מדרום לת”א הגנה בעקבות עבודות פיתוח המסילה. 


📃 הנחיות תחבורה ציבורית כלליות

  • שעות פעילות – בימי חול ובמוצאי שבת מרבית קווי התחבורה הציבורית (למעט רכבת ישראל) פועלים עד לסוף השירות. רכבת ישראל ממשיכה לפעול בימים א’-ה’ בלבד
  • תשלום על נסיעות – באוטובוסים, התשלום במזומן הופסק למעט בקרב תושבי יו”ש, מלווי עיוורים ואזרחים ותיקים. מלבד אוכלוסיות אלה, ניתן לשלום על נסיעות מתוך אפליקציית Moovit (לחצו להצטרפות) או באמצעות כרטיס רב קו שנטען מראש . ברכבת ישראל, ניתן לבצע תשלום על נסיעות באמצעות טעינת רב קו מראש או באתר רכבת ישראל/בקופות התחנה או במזומן בקופות התחנה
  • הנפקת שובר כניסה ברכבת ישראל – עבור כל נסיעה ברכבת ישראל, יש להנפיק מראש שובר כניסה. את כל הפרטים בנוגע להנפקת שובר הכניסה לרכבת ישירות מתוך Moovit ניתן למצוא כאן.

 

אנו מזכירים כי בהתאם להנחיות משרד הבריאות והתחבורה, יש להקפיד על עטיית מסיכת פנים בכל נסיעה ולהימנע מנסיעה בתחבורה הציבורית במקרים של תסמיני מחלה.

האם המידע היה שימושי עבורך? נשמח לקבל ממך משוב והצעות לשיפור כאן

נסיעה נעימה 🙂

צוות Moovit

קודם